Головна » 2016 » Квітень » 29 » 18 квітня – відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць, або День всесвітньої спадщини.
   «Створені талантом і працею народу культурні цінності грають особливу роль у відновленні історичної пам'яті, відродженні й розвитку національної культури. Зберегти надбання минулого, відновити втрачене та передати неоціненні здобутки національного творчого генія майбутнім поколінням – висока і благородна місія не лише держави, але й кожного її громадянина…»

У Війтовецькій міській бібліотеці відбулася краєзнавчо-віртуальна мандрівка «Перлини Хмельницької землі». Підготували її учні 9 класу, разом із бібліотекарем. На заході були присутні: вчитель художньої культури  та трудового навчання  Альохіна  А. К., учні старших класів Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ст..

Переглядів: 189 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 1.5/2