Головна » 2015 » Січень » 9 » 200 років з дня народження Великого Кобзаря
200 років з дня народження Великого Кобзаря
Тарас Шевченко – символ України, її свободи та незалежності.
     9 березня виповнилося 200 років з дня народження Великого Кобзаря.
З метою вивчення та популяризації творчої спадщини поета та художника у Війтовецькій  бібліотеці, спільно із селищним будинком  культури, було організовано та проведено ряд заходів.
 Багатогранну постать поета було відкрито  за допомогою  книжкової виставки «Скарби безсмертного Кобзаря», на якій експонуються твори геніального поета і розповіді про нього.
   Під час масових заходів діти з великим задоволенням декламували свої улюблені вірші з «Кобзаря»,  за що отримали захоплені оплески глядачів та солодкі подарунки.
  Також перевірилися знання літературної спадщини поета конкурсами та тестами.
Дуже сподобався дітям продемонстрований  мультиплікаційний фільм « Казки картинної галереї» із серії «Уроки тітоньки Сови». Діти пізнавали Шевченка як з художника, портретиста, пейзажиста.

Переглядів: 299 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 5.0/1