Головна » 2015 » Січень » 9 » До 70 – річчя визволення смт.Війтівці
До 70 – річчя визволення смт.Війтівці
     «…Непоправних втрат завдали Волочиському району фашисти під час Великої Вітчизняної війни. Вони залишили після себе суцільні руїни, спустошені колгоспи і селянські двори.За ці десятиліття стерлося багато слідів фашистського злочину.Але ніколи не зітреться людська пам'ять. З покоління в покоління передаватимуться спогади про фашистський терор як найтрагічнішу сторінку історії  як  Волочиського району, так і всієї України…»
     До 70-річчя визволення смт.Війтівці від німецько-фашистських загарбників бібліотекар спільно із  працівниками будинку культури, учнями Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ст. організували  вечір пам'яті «І ніколи не згасне пам'яті вічний вогонь..." Захід відбувся у селищному БК.

Переглядів: 339 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 1.0/1