Головна » 2015 » Січень » 9 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-а річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-а річниця виведення військ з Афганістану.

З нагоди цієї дати  бібліотекар спільно із  працівниками будинку культури, учнями Війтовецької ЗОШ  перегорнули патріотичну сторінку "Живі голоси героїчного часу". На захід були запрошені: Регула А.В. – в.о. селищного голови, Коваль С.А.- директор школи, Вжещ Ю.Б.- воїн-інтернаціоналіст, який пройшов через жахи війни, через втрати та страждання. Юрій Борисович поділився  нелегкими спогадами про ту страшну чужу війну, розповів про те, що бачив і відчував в той час. Його фотографії довго розглядали присутні.   Глибоко вразив  глядачів відеоматеріал із Інтернету.

Захід розкрив суспільно-політичні обставини того часу та важкі випробування, які випали на долю молоді 80-х років.

Переглядів: 259 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 5.0/1