Головна » 2015 » Січень » 9 » Міжнародний день рідної мови.
Міжнародний день рідної мови.
    «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування»,— писав Панас Мирний.
    21 лютого представники всіх націй і народностей  відзначають  Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.
      Війтовецька бібліотека  приєдналась до святкування цієї дати та презентувала книжкову виставку « Від сопілки – до слова, від слова – до мови», також бібліотекар взяла участь у проведенні турніру  знавців української словесності "Мовні перлини для кожної дитини", який відбувся у приміщенні  Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 305 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 5.0/1