Головна » 2019 » Лютий » 6 » «Понад усе вони любили свій коханий край».
«Понад усе вони любили свій коханий край».

29 січня 2018 р., з метою виховання у читачів патріотизму, поваги до історичного минулого
українського народу, вшанування пам’яті полеглих за незалежність Батьківщини та у зв’язку зі 100-річчям героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами, у Війтовецькій бібліотеці відбувся захід
«Понад усе вони любили свій коханий край».

Бібліотекар здійснила короткий екскурс в історію і познайомила присутніх з січневими подіями 1918 року. Далі для читачів був запропонований перегляд документального фільму «Україна: забута історія - Крути - Молода Кров».
 Пам'ять усіх, хто загинув за незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання. Наприкінці заходу присутні були ознайомленні з книжковою поличкою «Пам’ятати про Крути», де були представлені документи про подвиг українських юнаків, який навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Переглядів: 298 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 0.0/0