Головна » 2015 » Липень » 21 » Акція "Бережи книгу вона відкриває світ"
Акція "Бережи книгу вона відкриває світ"
                           БЕРЕЖИ КНИГУ! ЦЕ ТВІЙ ДРУГ!

Книга - найкращий друг і порадник, вірна супутниця життя.  Це - духовний заповіт одного покоління другому. У неї вкладено велику працю багатьох людей.  Вона допомагає вам  зрозуміти навколишню дійсність, навчає вас розуму.   Нерідко вчасно прочитана  книга, підказує  людині  вихід  із  складної  ситуації. Книга може чимало, допомагає у навчанні та самовихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю, пробуджує мрію.
   Бережіть книжку!  Допоможіть їй залишатися красивою і чистою, а вона допоможе вам стати освіченими людьми!

Війтовецька міська бібліотека зібрала небайдужих користувачів, котрі з радістю прийнялись за лікування книг і також допомогли бібліотекарю підготувати та провести бесіду " Основні збудники хвороб книги  і як з ними боротися".
 Учні 3 класу виготовили оригінальні, кольорові закладки для дитячих книг. Найкращі з виробів потрапили на виставку.

Переглядів: 710 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 1.0/1