Головна » 2015 » Липень » 24

23 липня в Американському домі відбувся вебінар на тему «Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу».
 Організатори: Асоціація міст України (Проект ДІАЛОГ), Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма «Бібліоміст».
  Ключовими спікерами вступили заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) ... Читати далі »
Переглядів: 249 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 24.07.2015 | Коментарі (0)

«Нові правила оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги».

Переглядів: 241 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 24.07.2015 | Коментарі (0)

З метою популяризації краєзнавчої літератури у Війтовецькій міській бібліотеці було проведено краєзнавчий урок "Літературна Хмельниччина".

Переглядів: 218 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 24.07.2015 | Коментарі (0)