Головна » 2015 » Липень » 24 » ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМИ З УРЯДОВЦЯМИ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАД
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМИ З УРЯДОВЦЯМИ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАД

23 липня в Американському домі відбувся вебінар на тему «Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу».
 Організатори: Асоціація міст України (Проект ДІАЛОГ), Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма «Бібліоміст».
  Ключовими спікерами вступили заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.
  У режимі он-лайн до вебінару підключилися близько 200 бібліотек, які обладнані спеціальною технікою та комп'ютерами у рамках програми БІБЛІОМІСТ, а також експерти Офісів реформ, які діють у всіх областях України. Загалом участь у заході через веб-зв'язок та наживо взяли більше 1000 учасників.
 Війтовецька міська бібліотека також приймала участь у вебінарі.

Переглядів: 251 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 0.0/0