Головна » 2015 » Липень » 20 » "Книга памяті мого роду".
"Книга памяті мого роду".
  У 2015 році відзначаємо  70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні. З цієї нагоди Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Національна бібліотека України для дітей під патронатом Міністерства культури України проводили  Всеукраїнський сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду».
  Головною метою конкурсу є формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про перемогу і ветеранів Великої вітчизняної війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.
  Читачі  Війтовецької  міської  бібліотеки  прийняли участь у цьому конкурсі. Відео-книга учня 6 класу Цимбала Владислава Олександровича презентувалась  у Хмельницькій  обласній бібліотеці  для дітей  імені Т.Г.Шевченка і була відзначена грамотою.

Переглядів: 235 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 5.0/1