Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Вибори:2015.
Вибори:2015.
    В рамках проекту «Бібліотеки як центри надання правової інформації виборцям», який проводиться Міжнародною фундацією виборчих систем(IFES), спільно з Центральною виборчою комісією, Міністерством культури України та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX),  Війтовецькою міською  бібліотекою  було підготовлено та проведено ряд заходів  з метою підвищення обізнаності виборців.

Бібліотекар оформила тематичний куточок, який знайомить користувачів з матеріалами щодо виборчої кампанії.

Провела інформаційні бесіди про особливості виборів у місцеві органи влади.

21 жовтня наша бібліотека взяла участь у цікавому і корисному заході -  вебінарі «Місцеві вибори: Новий план старої гри».
Розглядалися питання:
- Чого очікувати громадянам від місцевих виборів?
- Які основні тенденції громадської думки та настрої українців щодо місцевих виборів 25 жовтня?
- Які переваги та недоліки нового закону про місцеві вибори?
- Яка ситуація з Державним реєстром виборців та списками?

Переглядів: 219 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 0.0/0