Головна » 2015 » Жовтень » 27
    В рамках проекту «Бібліотеки як центри надання правової інформації виборцям», який проводиться Міжнародною фундацією виборчих систем(IFES), спільно з Центральною виборчою комісією, Міністерством культури України та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX),  Війтовецькою міською  бібліотекою  було підготовлено та проведено ряд заходів  з метою підвищення обізнаності виборців.
Переглядів: 218 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 27.10.2015 | Коментарі (0)

29 вересня в бібліотеці був організований День інформації «Навколо світу сторінками періодичних видань». Для  цього було оформлено експрес-перегляд матеріалів періодичних видань «Про все цікаве на планеті - читай в журналі та газеті». Проведено бібліотечний урок «Періодичні видання для молодших школярів» . Кожному маленькому читачеві було подаровано пам’ятку «Як читати газети та журнали».
Переглядів: 257 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 27.10.2015 | Коментарі (0)