Головна » 2015 » Березень » 16 » Вітали з Міжнародним днем прав жінок і миру
Вітали з Міжнародним днем прав жінок і миру
   З великим задоволенням зібрались жінки, матері, бабусі 7 березня 2015 року о 19.00 на святковий концерт, приурочений Міжнародному дню прав жінок та миру, в Війтовецькому селищному будинку культури.
   На початку урочистостей привітав жінок із наступаючим святом заступник голови районної ради С.Пазюк та вручив грамоти активним жінкам селища: Калагур Л.В. – заступнику голови виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, Домбровській З.В. – депутату селищної ради  та Соботюк Л.В – художньому керівнику СБК.
   Селищний голова І.Степанюк побажав жінкам величезного жіночого щастя, любові і добра та зачитав рішення виконавчого комітету селищної ради про виділення грошової допомоги матерям та жінкам чоловіків призваних до лав Української армії, котрі сьогодні стоять на захисті східних рубежів країни.
  У залі панувала тепла, відверта атмосфера свята. Концерт усім найніжнішим та наймилішим подарували учні Війтовецької ЗОШ, працівники та творчі колективи селищного будинку культури.
Їх виступи, музичні привітання
стали приємним подарунком для усіх запрошених.
Переглядів: 260 | Додав: vijtiv-bibl | Рейтинг: 5.0/1