Головна » 2015 » Березень » 16

Переглядів: 245 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

Учні 3 класу Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ст. не тільки регулярно відвідують бібліотеку, а й гарно навчаються та активно приймають участь у масових заходах.
  6 березня вони привітали своїх рідних і любих матусь, бабусь та однокласниць зі святом.
Переглядів: 376 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

З великим задоволенням зібрались жінки, матері, бабусі 7 березня 2015 року о 19.00 на святковий концерт, приурочений Міжнародному дню прав жінок та миру, в Війтовецькому селищному будинку культури.
   На початку урочистостей привітав жінок із наступаючим святом заступник голови районної ради С.Пазюк та вручив грамоти активним жінкам селища: Калагур Л.В. – заступнику голови виконавчого комітету Війтовецької селищної ради, Домбровській З.В. – депутату селищної ради  та Соботюк Л.В – художньому керівнику СБК.
   Селищний голова І.Степанюк побажав жінкам величезного жіночого щастя, любові і добра та зачитав рішення виконавчого комітету селищної ради про виділення грошової допомоги матерям та жінкам чоловіків призвани ... Читати далі »
Переглядів: 260 | Додав: vijtiv-bibl | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)